پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
EnglishRUS
شرکت هامون نایزه تولید کننده لوله های چدن نشکن با جدیدترین فناوری روز دنیا ***طراحی لوله های R.J.Pipe و Q.R.Pipe برای استفاده در مناطق زلزله خیز *** با استفاده از فناوری ساخت لوله های چدن نشکن با ضخامت کم (L.Pipe) در هامون نایزه ، هزینه استفاده از لوله های چدن نشکن کاهش یافت
صفحه اصلی > دربــــاره ما > معرفی هامون نایزه 
معرفی هامون نایزه

شرکت هامون نایزه (سهامی خاص)، در تاریخ 17 اردیبهشت ماه سال 1385 به ثبت رسیده و در زمینی به مساحت 24 هکتار در شهرستان کاشان ، احداث گردیده است . عملیات عمرانی این مجموعه با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز و در مهر ماه سال 1387 تولید آزمایشی و از زمستان همان سال ، تولید انبوه آن آغاز گردید .

شرکت "هامون نایزه" تولید کننده لوله های چدن نشکن (Ductile Iron Pipe)، با رویکرد تولید و تامین لوله و اتصالات برای پروژه های آبرسانی و فاضلاب، از قطر 80 تا 700 میلیمتر، با ظرفیت اسمی تولید سالانه 100 هزار تن می باشد.

لوله های تولیدی با بهره گیری از جدیدترین و مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا و مطابق با استاندارد های بین المللی ISO 2531  وEN 545  تحت نظارت آزمایشگاه های مجهز، تولید و عرضه می گردد.

نام شرکت برگرفته از واژه های هامون و نایزه است که مرتبط با محل استقرار کارخانه هنیکو، در حاشیه کویر مرکزی ایران و زمینه فعالیت شرکت ، یعنی تولید لوله می باشد.به عبارت دیگر هامون به معنای دشت و کویر و نایزه برگرفته شده از نای به معنای لوله می باشد .

 
هامون نایزه (هنیکو) تولید کننده لوله های چدن نشکن

جستجو
عنوان تستی
 |   |   | 

    ISO2531      
All Rights Reserved by HANYCO
کد انتخاب شده وجود ندارد