پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
EnglishRUS
شرکت هامون نایزه تولید کننده لوله های چدن نشکن با جدیدترین فناوری روز دنیا ***طراحی لوله های R.J.Pipe و Q.R.Pipe برای استفاده در مناطق زلزله خیز *** با استفاده از فناوری ساخت لوله های چدن نشکن با ضخامت کم (L.Pipe) در هامون نایزه ، هزینه استفاده از لوله های چدن نشکن کاهش یافت
صفحه اصلی > دربــــاره ما > گواهینامه ها 
گواهینامه ها


گواهینامه های اخذ شده در راستای ارتقا سطح کیفی، ایمنی، بهداشتی و رضایت مشتری

 

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9000 -2008

طرح استقرار سیستم مدیریت کیفیت، از ابتدای سال 1388 عملیاتی و پس از طی مراحل لازم مانند مستند سازی، بهبود فعالیت ها و فرآیندهای کاری، بازرسی و غیره نهایی گردید.

استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 هم اکنون در بسیاری از مراکز تولیدی و غیر تولیدی مهم جهان به عنوان الگوی اثر بخش، برای فعالیت ها به شمار می رود.

 
 

گواهینامه ایمنی


سیستم مدیریت ایمنی OHSAS 18001: 2007  در سال 1389 از طریق شناسایی فرایندها و تدوین اهداف و گردش کار در شرکت هامون نایزه عملیاتی شده و گواهینامه های مربوط به آن از شرکت های IQNet و DQS اخذ گردیده است.

 
 

گواهینامه بهداشتی


از آنجا که محصول تولیدی شرکت هامون نایزه در انتقال آب نوشیدنی و شرب کاربرد دارد، گواهینامه بهداشتی طبق استاندارد BS 6920 از شرکت های معتبری همچون SIRIM QAS اخذ گردیده است.

 
 

گواهینامه رسیدگی به شکایت  مشتری

شرکت هامون نایزه در جهت افزایش رضایت مشتری از طریق ایجاد محیطی مشتری محور و آماده برای دریافت بازخورد از مشتریان که دربرگیرنده شکایات آنان نیز می باشد، به بررسی و حل آنان اقدام نموده و برای بهبود محصول و خدمت به مشتری اقدام به کسب و استقرار استاندارد ISO10002: 2005 نموده است.

 

گواهینامه انطباق کیفیت جهانی

شرکت هامون نایزه، در اواخر سال 1392 گواهینامه GC-Mark رااز شرکت DQS  آلمان اخذ نمود.این گواهی مبین انطباق عملکردهای سیستمی شرکت  در حوزه های رضایت مشتریان ، کیفیت محصولات،ایمنی وبهداشت میباشد.

نشان انطباق جهانی «کلید موفقیت بهتر بودن از دیگران » را سرلوحه کار خویش قرار داده است. 

گواهینامه بین المللی نشان رهبری درجه B  

اخذ گواهینامه بین المللی نشان رهبری درجه B  از آکادمی مدیریت منابع انسانی اروپا(European HRM Academy)  که بعنوان یک نهاد علمی و بین المللی، متولی توسعه رویکرد "رهبری منابع انسانی" درسازمان های  بزرگ و چند ملیتی است و تجربیات موفق آنان را در سطح جهانی برای یادگیری گردآوری و تسهیم می نماید نشان از توجه خاص به منابع انسانی  در شرکت هامون نایزه دارد .

   
   

چرا لوله چدن نشکن
لوله از جنس چدن نشکن بهترین انتخاب برای انتقال آب
انتقال آب با لوله چدن نشکن بهترین راه
تولید لوله سایز کوچک
هنیکو تولید کننده برتر لوله چدن نشکن سایز پایین
هامون نایزه تولید کننده برتر لوله با قطر کوچک
معرفی محصول در راه
لوله مقاوم به زلزله بدون پیچ و مهره R.J.Pipe محصول در راه هامون نایزه
لوله مقاوم به زلزله بدون پیچ و مهره
دریافت کاتالوگ
کاتالوگ محصولات هامون نایزه
دریافت کاتالوگ محصولات هامون نایزه
 |   |   | 

    ISO2531      
All Rights Reserved by HANYCO