دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
EnglishRUS
شرکت هامون نایزه تولید کننده لوله های چدن نشکن با جدیدترین فناوری روز دنیا ***طراحی لوله های R.J.Pipe و Q.R.Pipe برای استفاده در مناطق زلزله خیز *** با استفاده از فناوری ساخت لوله های چدن نشکن با ضخامت کم (L.Pipe) در هامون نایزه ، هزینه استفاده از لوله های چدن نشکن کاهش یافت
صفحه اصلی > اخبار، نمایشگاه ها وسمینارها > سمینار ها > سمینار معرفی هنیکو و لوله های مقاوم به زلزله در البرز و خراسان 
سمینار معرفی هنیکو و لوله های مقاوم به زلزله در البرز و خراسان

گزارشی کوتاه از سمینارهای برگزار شده در استانهای البرز و خراسان 

مورخ 92/9/27 و 92/10/26


   پدیده زلزله یکی از سوانح طبیعی بوده که همه ساله موجب خسارات مالی ، جانی و زیست محیطی فراوانی در جهان می گردد .مطالعات زمین شناسی نشان می دهد که با دلیل وجود گسل های فعال در فلات ایران، این کشور جزء نقاط زلزله خیز در جهان محسوب می گردد .سامانه های خطوط لوله بعنوان شریانهای حیاتی محسوب گردیده و نقش بسزایی در کاهش یا افزایش خسارات و آسیبهای ناشی از زلزله دارد ، بنابراین لزوم مقاوم سازی و ایمن سازی سازه ها از جمله خطوط لوله از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه شکست لوله های آبرسانی سبب گسترش آتش سوزی های احتمالی گردیده و از سوی دیگر بازماندگان را برای دستیابی به آب سالم در مضیقه قرار می دهد .سامانه های خطوط لوله بعلت گستردگی و عبور از نواحی مختلف، در برابر خطرات زلزله از آسیب پذیری بالایی برخوردار میباشد ،بنابراین بهبود ایمنی شبکه های آبرسانی نقش کلیدی در کاهش آسیب های ناشی از زلزله دارد .


   تجربه موفق کاربرد لوله های با اتصال گیر دار(مقید ) در کشورهای زلزله خیز نظیر ژاپن و . . این شرکت را بر آن داشت تا باتکیه بر تجربه بالا و با بهره گیری از جدید ترین و مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا اقدام به طراحی و ساخت لوله های چدن داکتیل با اتصال مقید نماید .سیستم قفل شونده این اتصال( بدون نیاز به پیچ و مهره) مانع از جدا شدن لوله ها در حین زلزله یا هر گونه رانش زمین می گردد .


در این راستا شرکت هامون نایزه اقدام به برگزاری سمینارهای تخصصی با عنوان لوله های چدن نشکن مقاوم در برابر زلزله نموده است . از جمله نقاط برجسته سخنرانی جناب آقای دکتر نعمت حسنی رئیس مرکز مطالعات بحرانهای طبیعی و استاد دانشگاه شهید بهشتی می باشد .

    اولین سمینار با مساعدت مهندس نوری مدیریت عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز و معاونان محترم ایشان در شرکت آب و فاضلاب استان البرز در مورخ 92/9/27 در آن شرکت محترم برگزار گردید.حضور معاونان ،مدیران و روسا و کارشناسان محترم واحد ها در این سمینار جای تشکر و قدردانی فراوان دارد .


   دومین سمینار نیز با نظر مساعد مهندس طاهری مدیریت عامل محترم استان آب و فاضلاب خراسان رضوی در مورخ 92/10/26 در سالن همایشهای خانه معلم واقع در مشهد -بلوار وکیل آباد با حضور نمایندگان شرکتهای آب و فاضلاب های خراسان جنوبی ، شمالی و مشهد همچنین آب های منطقه ای و سایر شرکتهای وابسته و بعلاوه شرکتهای مهندسی مشاور برگزار گردید .

 

 

چرا لوله چدن نشکن
لوله از جنس چدن نشکن بهترین انتخاب برای انتقال آب
انتقال آب با لوله چدن نشکن بهترین راه
تولید لوله سایز کوچک
هنیکو تولید کننده برتر لوله چدن نشکن سایز پایین
هامون نایزه تولید کننده برتر لوله با قطر کوچک
معرفی محصول در راه
لوله مقاوم به زلزله بدون پیچ و مهره R.J.Pipe محصول در راه هامون نایزه
لوله مقاوم به زلزله بدون پیچ و مهره
دریافت کاتالوگ
کاتالوگ محصولات هامون نایزه
دریافت کاتالوگ محصولات هامون نایزه
 |   |   | 

    ISO2531      
All Rights Reserved by HANYCO