پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
EnglishRUS
شرکت هامون نایزه تولید کننده لوله های چدن نشکن با جدیدترین فناوری روز دنیا ***طراحی لوله های R.J.Pipe و Q.R.Pipe برای استفاده در مناطق زلزله خیز *** با استفاده از فناوری ساخت لوله های چدن نشکن با ضخامت کم (L.Pipe) در هامون نایزه ، هزینه استفاده از لوله های چدن نشکن کاهش یافت
صفحه اصلی > اخبار، نمایشگاه ها وسمینارها > نمایشگاه ها > نمایشگاه های داخل کشور > حضور هنیکو در نمایشگاه اهواز 
حضور هنیکو در نمایشگاه اهواز

نمایشگاه صنعت آب و برق و فناوری‌های حفاظتی و امنیتی از

 92/12/1 الی92/11/28

اولین نمایشگاه توانمندیهای خدمات فنی مهندسی صنعت آب و برق کشور با رویکرد صادرات به کشور عراق درمحل نمایشگاه دایمی بین المللی اهواز برگزار شد.

شرکت هامون نایزه با توجه به تجربه و سوابق صدور محصولات خوذ به کشور های مختلف بخصوص عراق،در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.

 

محمد رضا شمسایی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در افتتاحیه نمایشگاه بااشاره به هماهنگی ها و همکاری ستاد برگزاری نمایشگاههای وزارت نیرو و خانواده صنعت آب و برق استان خوزستان دربرگزاری این نمایشگاه , افزود: دراین نمایشگاه شرکت های توانمند خصوصی و دولتی توانمندیهای صادراتی خود درحوزه صنعت آب و برق را به به مدت سه روز نمایش خواهند گذاشت .

وی افزود: این نمایشگاه فرصت بسیارارزشمندی را برای معرفی خدمات و محصولات شرکت های ایرانی فعال درحوزه وزارت نیرو به مسوولان عراقی فراهم خواهد ساخت . همچنین دراین نمایشگاه هیات های تجاری از کشورهای لبنان و عمان نیز حضورخواهند داشت .

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان افزود: دراین نمایشگاه تعداد 70 شرکت فعال درفضایی به وسعت 4 هزارمترمربع توانمندیهای خود درعرصه آب , برق و انرژی را به نمایش می گذارند.

شمسایی همجواری سه استان جنوبی کشور عراق شامل بصره , میسان و مثنا با استان خوزستان , روابط اقتصادی و سهولت درارتباط و حمل و نقل زمینی را ازجمله دلایل انتخاب خوزستان برای برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد.

 

هیئت های مختلف از ایران و عراق از غرفه هامون نایزه بازدید ،و در مورد محصولات جدید این شرکت بخصوص لوله های مقاوم به زلزله (R.J.Pipe) با مسولین مربوطه مذاکره داشتند.

 

 

 

چرا لوله چدن نشکن
لوله از جنس چدن نشکن بهترین انتخاب برای انتقال آب
انتقال آب با لوله چدن نشکن بهترین راه
تولید لوله سایز کوچک
هنیکو تولید کننده برتر لوله چدن نشکن سایز پایین
هامون نایزه تولید کننده برتر لوله با قطر کوچک
معرفی محصول در راه
لوله مقاوم به زلزله بدون پیچ و مهره R.J.Pipe محصول در راه هامون نایزه
لوله مقاوم به زلزله بدون پیچ و مهره
دریافت کاتالوگ
کاتالوگ محصولات هامون نایزه
دریافت کاتالوگ محصولات هامون نایزه
 |   |   | 

    ISO2531      
All Rights Reserved by HANYCO