دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
EnglishRUS
شرکت هامون نایزه تولید کننده لوله های چدن نشکن با جدیدترین فناوری روز دنیا ***طراحی لوله های R.J.Pipe و Q.R.Pipe برای استفاده در مناطق زلزله خیز *** با استفاده از فناوری ساخت لوله های چدن نشکن با ضخامت کم (L.Pipe) در هامون نایزه ، هزینه استفاده از لوله های چدن نشکن کاهش یافت
صفحه اصلی > اخبار، نمایشگاه ها وسمینارها > نمایشگاه ها > نمایشگاه های خارج کشور > نخستین نمایشگاه بین‌المللی عمران و بازسازی درافغانستان  
نخستین نمایشگاه بین‌المللی عمران و بازسازی درافغانستان

اولین نمایشگاه بین المللی عمران و بازسازی با همکاری اتاق تجارت و صنایع افغانستان و شرکت بیکو با حضور نمایندگانی از کشورهای ایران، پاکستان و ترکیه در کابل برگزار شد.
 در این نمایشگاه ۵۱ شرکت از بخشهای تولید و مواد تعمیراتی شرکت کرده اند. از این تعداد، ۹ شرکت ایرانی، ۵ شرکت تُرک و یک شرکت عربی غرفه داشتند.


شرکت هامون نایزه بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله چدن در ایران و بعنوان تنها تولید کننده لوله سایز 80 در خاورمیانه در راستای گسترش مناسبات صادراتی با کشورهای همسایه اقدام به شرکت در اولین نمایشگاه بین اللملی تخصصی صنعت ساختمان عمران و بازسازی افغانستان که از تاریخ 27 لغایت 30 آبان 93  در کابل – لویه جرگه برگزار گردید، نمود.

لازم به ذکر است که هرچند که افغانستان به عنوان همسایه شرقی ایران می‌تواند بازار خوبی برای کالاها و خدمات ایرانی باشد، اما بر اساس آمارهای گمرک وزن و حجم صادرات کالاهای ایرانی به این کشور در  سال 92 نسبت به مدت مشابه در سال 91 به ترتیب با کاهش 55/5درصدی و 69/16درصدی همراه بوده است. نبود جاده‌های مناسب عمده‌ترین دلیل عدم استفاده از این بازار بالقوه در همسایگی ایران است.

بسیاری از دست‌اندرکاران حوزه تجارت خارجی تاکید دارند که هنوز ایران به سهم واقعی خود در افغانستان دست پیدا نکرده است.

این نمایشگاه در حالی در افغانستان برگزار شدکه به گفته مقام های اتاق تجارت و صنایع، ۷۰ درصد مواد ساختمانی از خارج وارد کشور می شود


مسئولین وزارت تجارت و صنایع در نخستین نمایشگاه بین‌المللی عمران و بازسازی افغانستان در کابل گفتند برای تبدیل افغانستان از یک کشور مصرفی به یک کشور تولیدی می‌بایست واردات را به تولیدات تبدیل کنیم.

پیوستن به هنیکو

هامون نایزه علاقه مند به همکاری با شماست، اگر...
استعلام قیمت
هامون نایزه (هنیکو) تولید کننده لوله های چدن نشکن
لوله چدن نشکن برای پروژه های آبرسانی
فعالیت های فرهنگی
جشن پایان سال 1393 کارکنان هامون نایزه
جشن پایان سال 1393کارکنان هامون نایزه در محل کارخانه
عنوان
لوله چدن نشکن تایتون جدار نازک
 |   |   | 

    ISO2531      
All Rights Reserved by HANYCO