پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
EnglishRUS
شرکت هامون نایزه تولید کننده لوله های چدن نشکن با جدیدترین فناوری روز دنیا ***طراحی لوله های R.J.Pipe و Q.R.Pipe برای استفاده در مناطق زلزله خیز *** با استفاده از فناوری ساخت لوله های چدن نشکن با ضخامت کم (L.Pipe) در هامون نایزه ، هزینه استفاده از لوله های چدن نشکن کاهش یافت
صفحه اصلی > اخبار، نمایشگاه ها وسمینارها > سمینار ها > سمینار معرفی هنیکو و لوله های مقاوم به زلزله در اوکراین 
سمینار معرفی هنیکو و لوله های مقاوم به زلزله در اوکراین

به دعوت شرکت اینترکست نماینده رسمی شرکت هامون نایزه در کشور اوکراین ، سمیناری برای معرفی شرکت هامون نایزه و محصولات آن در شهر کیف برگزار گردید . در این سمینار که به تاریخ 17 بهمن 94 و با حضور آقایان مهندس شریعتی (مدیر عامل) ، مهندس وزیری (مدیر بازاریابی) و مهندس هاروتیونیان (کارشناس بازاریابی و فروش) انجام گردید ، با استقبال خوبی از طرف کارشناسان آب و فاضلاب شهر کیف و نمایندگان شرکت های ساختمانی و پیمانکاری روبرو شد .

پس از این سمینار ، یازدهمین کنفرانس بین المللی صنایع آب در شهر یارمچه -ایوانو فرنکوفسک در تاریخ 19 بهمن 94 تشکیل گردید که در جریان برگزاری آن مذاکرات مفیدی با مدیران آب و فاضلاب شهر های سراسر اوکراین انجام گردید . بدلیل بین المللی بودن این کنفرانس هیئت نمایندگی شرکت هامون نایزه توانست با نمایندگان کشور های حاضر مانند آلمان ، لهستان و گرجستان ملاقاتهایی داشته باشد تا توانمندیها و محصولات شرکت هامون نایزه را معرفی نماید .

در ادامه کنفرانس توسط هیئت نمایندگی شرکت هامون نایزه سمیناری با موضوع مقاوم سازی خطوط آب رسانی و محصولات شرکت برگزار گردید .


پیوستن به هنیکو

هامون نایزه علاقه مند به همکاری با شماست، اگر...
استعلام قیمت
هامون نایزه (هنیکو) تولید کننده لوله های چدن نشکن
لوله چدن نشکن برای پروژه های آبرسانی
فعالیت های فرهنگی
جشن پایان سال 1393 کارکنان هامون نایزه
جشن پایان سال 1393کارکنان هامون نایزه در محل کارخانه
عنوان
لوله چدن نشکن تایتون جدار نازک
 |   |   | 

    ISO2531      
All Rights Reserved by HANYCO